View Single Post
  #1017 (permalink)  
Vechi 07 dec 2011, 15:19:11
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna fetelor, ce ma bucur ca mai treceti pe la mine prin casuta, cu cite o vorba buna, imi sinteti tareee scumpe.
Da am fost la ore pina acum, azi a fost bine, nu sint atit de obosita. Imi astept acum sotiorul acasa, ca e plecat de ieri in sat ca a murit bunelul lui, cu parere de rau si a fost azi ingropat. Eu nu am putut sa ma duc, ca nu am putut lipsi nicidecum azi de la ore. Aseara am dormit singura si tare de urit mi-a fost, acum il astep cu nerabdare, ca nu mai pot de dor, nu imi ajunge aer fara el.
Azi mi-am luat un mar cu mine si l-am mincat pe la 11 ca sa nu maninc prostioare. Gata nu mai tin post, ca maninc numai nebunii dimineata, de miine trec la terci de ovaz cu lapte sau musli cu lapte, si o sa iau cu mine la universitate fructe sau cite o brinzica ca sa nu maninc placinte. Miine am muuulte ore o sa stau cam toata ziua pe la universitate, asa ca trebuie sa ma gindesc ce sa iau cu mine ca sa nu maninc prostii, uffff.
Cit de greu e, eu sint invatata sa maninc de 4-5 ori pe zi cite putin si la ore fixe iar acum mi-am dat toate mesele peste cap, si ma simt tare aiurea.
Oricum va promit ca o sa fiu cit se poate de cuminte. Macar o sa incerc....
si eu ma bucur sa vad ca vii zilnic pe aici desi ai un program ff incarcat.
iar cu meniul sunt sigura ca te vei tine de unul conform chiar daca esti pe drumuri toata ziua
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante