View Single Post
  #103 (permalink)  
Vechi 15 feb 2015, 21:29:05
glimmer's Avatar
glimmer glimmer este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mai 2012
Locaţie: Suceava, Romania
Dieta: personalizata :)
Date: 162cm, 80kg
Mesaje: 269
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 88 ori in 81 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unui nou inceput :) - estera1990

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Ma bucur ca ai slabit si ca esti multumita cu ce ai realizat. Eu am fost in Capitala, la rude care gatesc si mananca f mult si care nu se simt bine pana nu ma vad si pe mine ghiftuita.Noroc ca n-am stat mult si ca m-am miscat.
Acum trec la sport, mi-am pregatit pt maine la pranz friptura cu broccoli, dimineata cred ca mananc paine integrala cu putin cascaval si iaurt, la gustari am fructe si seminte, iar seara supa.
O dupa-amiaza frumoasa, spor in toate!
Vaaaaai, ce pofta mi-ai facut de broccoli! Eu ma plang de cateva zile mamei sa imi aduca, dar nu stie sa il gateasca si nu se aventureaza. Abia astept sa ies din spital sa imi fac singura si sa il devorez!

Estera, nu iti fa griji! Revii maine cu sportul! :* Nu am incercat muraturi cu iaurt inca
glimmer, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2081 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1564 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1952 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]