View Single Post
  #10789 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 20:22:53
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de emosnecula Vezi mesajul
Buna Cami! Nu am disparut, dar un alphas mic (serial sf ), un ochi pe forumel ...

Cum merge munca? Si ma rog ce a fost ingrasacios de nu ne spui si noua ?
Emma mica..nu spun ca e mare pacat sa repet. Doar spun ca s-a intamplat in felul urmator:
-mancat toata ziua super sanatos si healthy
- ajuns acasa dupa doua joburi (pe la 7:30 seara) si cu gand: mananc sanatos
- intrat in casa: sotul ma intreaba: mergi cu mine s aluam fata de la scoala? eu daaa..dar sa mananc. Ce mananci ...ma intreaba el? eu: Spanac si shrimps pls!! (mai aveam o portie de duminica..)
- buuun mananc frumos..si constat ca nu-mi ajunge..si mai bag cam 6 crackers din faina integrala!! Noah..zic..acu' ma opresc!!
-plecat cu sotul sa recuperam copilu'..si pe drum ma loveste asa ..idee/pofta/nebunie/excitare...ce vreti voi sa spuneti si zic: "vreau ceva dulce..acum!!" AM intrat in patiso/cofeta..whatever era aia..si nu m-am oprit decat $85 de dolarei mai tarziu!!! So ..DA tot timpul mi-am repetat ca sunt nebuna si de nelecuit!! Degeaba imi fac scandal..
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].