View Single Post
  #108 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 23:26:00
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

mari de faci draga mea draga?? mancasi fasole nebunatioc, huh?? acu' si fasolea aia daca puteai s-o mananci fara paine..si doar putina n-ar fi fost bai..dar banuiesc ca ai bagat si o leaca de paine. Trebuia sa faci miscare un pic mai mult ca sa mai scazi din calorii. lasa..e ok, sa-ti fie de bine..maine e o alta zi si ai sa faci alegeri muuult mai bune. Te pup cu drag!

Mihaeluta, femeia aia de care tu spui se omoara singura..asa ca las-o..Sau ma rog..daca e dispusa sa te asculte spune-i ca se omoara singura. Nu, nu se slabeste cu infometare..sau ma rog, se slabeste..dar se pune totul la loc..ca doar nu ai sa te infometezi o viata??? Eu incerc sa mananc cat de cat normal..pentru ca altfel nu ma vad traind inca 40-50 de ani (Doamne ajutaaa ..si sa tin diete dupa diete..ce naiba!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat