View Single Post
  #10846 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 12:39:36
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de Sarita Vezi mesajul
Bravo Mira!! Asa te vrem...trebuie sa te placi asa cum esti nu sa fii propriul tau dusman deoarece vei slabi fix atunci cand nu te astepti, cand nu te stresezi si te simiti bine in pielea ta.
Imi vine sa rad cand scriu asta pt ca eu sunt exact opusul...nu ma simteam bine nici cand aveam 48 kg la 1.66 tot grasa ma vedeam, dar macar stiu teorie si ti-o spun
Succes
Incearca sa te placi asa cum esti... Cu toate avem ceva ce ne place mai mult sau sa punem in evidenta...
Pe mine m-a modelat si aerobic,dar il fac si de placere... Eu stau prost cu alimentatia...dar de saptamana viitoare ma indrept... 2 saptamani am dato in bara,si astept sa vina si ,,musafirii''...poftele se tin ca si scaiul
Deci IUBESTE"TI corpul asa cum e... nimeni nu e PERFECT...nici vedetele,dar ca noroc cu programele de editat si operatiile.
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]