View Single Post
  #10849 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 12:44:59
Sarita's Avatar
Sarita Sarita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 54.2kg
Mesaje: 852
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul


Incearca sa te placi asa cum esti... Cu toate avem ceva ce ne place mai mult sau sa punem in evidenta...
Pe mine m-a modelat si aerobic,dar il fac si de placere... Eu stau prost cu alimentatia...dar de saptamana viitoare ma indrept... 2 saptamani am dato in bara,si astept sa vina si ,,musafirii''...poftele se tin ca si scaiul
Deci IUBESTE"TI corpul asa cum e... nimeni nu e PERFECT...nici vedetele,dar ca noroc cu programele de editat si operatiile.
Ai dreptate Mira...asa am sa fac... sa stii ca am evoluat putin de tot inainte nu imi placeau ochii mei ca sunt verzi( eu ii voiam caprui) dar acum m-am multumit. se pune, nu? e un inceput..poate intr-un final ma voi multumi si cu picioarele...(bine, dupa ce mai dau jos cativa centimetrii)
__________________
You don't get what you WISH for you get what you WORK for!
Sarita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1967 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1450 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 934 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]