View Single Post
  #11013 (permalink)  
Vechi 07 mar 2012, 20:46:22
mutulica's Avatar
mutulica mutulica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de Diana32 Vezi mesajul

Mi-e atat de ciuda ca nu m-am apucat de Rina cand am vrut eu in august..acum eram o aschimodie ....
lasa ca reusesti sa devii asa cum vrei ca ai tot timpul din lume, nu trebuie sa-ti para rau si sa te uiti in trecut, tu gindeste-te ca deja ai o luna de rina, asta e foarte bineee
Citat:
Anterior postat de yonelutza Vezi mesajul
Si tu esti nostima tot timpul nu numai azi
sint dar nu tot timpul, si acasa uneori al meu ramine cu gura cascata ce iese din mine si nu mai poate de ris...dar uneori sint foarte serioasa
Citat:
Anterior postat de Diana32 Vezi mesajul

Eu pe Cristina o vad foarte serioasa tot timpul..si cu multa rabdare...adica chiar sta sa explice fiecaruia cu lux de amanunte unde greseste si ce trebuie sa faca...Ma lasa cu gura cascata de fiecare data
eiii nici chiar asa, sa stii ca imi place sa explic ca sa inteleaga si sa faca corect, asa sint eu un pic de perfectionista, dar numai un pic

mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]