View Single Post
  #11028 (permalink)  
Vechi 15 iul 2012, 21:24:46
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Drag jurnal,
S-a dus si ziua asta. Cum le spuneam si fetelor, azidimineata am prelungit tura pentru ca dragul meu coleg a uitat ca are zi de serviciu si a trebuit sa astept sa vinaAm ajuns acasa cu 2 ore mai tarziu, m-am pus la somn si la 12 m-au sunat parintii ca trebuiau sa intre pe mess sa vbAm vb cu ei vreo 3 ore, la 3 m-am culcat si am dormit neintoarsa pana la 6 jumNu am facut nimic azi, absolut nimic!Nu am avut cand.Bine ca m-am odihnit cat de cat.
Azi am mancat asa:
md-lapte degresat cu fulgi de cereale
pranz-2 felii bune de sunca de pui cu 2 felii de paine graham+zacusca si o salata mica de rosii+castraveti
cina-supa crema de rosii cu 3 castraveti
g1-nectarina, g2-cca 30-40 gr de arahide prajite
Cred ca asta e tot, nu am uitat nimic

Acum sunt la serviciu, cu o cafea maaaare mare in fata, trebuie sa reusesc sa stau treaza si noaptea asta, apoi sunt libera.

Cantarul meu soptea azidimineata 70,6, deci sunt aproape de ticker. Face minuni mancarea sanatoasaM-am mai calmat un pic, ma miram sa fi pus eu 3 kile asa repede, eram si cu rusii si de-asta arata asa urat

Asta fiind spuse, urez tuturor o seara frumoasa!
sper sa ai o noapte linistitaservici usor
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]