View Single Post
  #1114 (permalink)  
Vechi 14 iun 2009, 19:38:46
Luna's Avatar
Luna Luna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 167cm, 88.8kg
Mesaje: 2.211
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Smile Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Asa sa faci,sa nu uiti si sa te tii de promisiune.Vezi,din cauza zgomotului nu imi place Bucurestiul.Exagerez,poti sa ai vecini de astia oriunde.De fapt am si eu,sunt turci,nu am nimic cu ei in special,doar ca femeia nu stie sa vorbeasca normal,doar tipa.De cand i-am explicat la o cafea ca imi pare rau ca nu stiu turceste,ca sa inteleg si ce zice,e mai bine.Diferenta cred ca e ,ca eu pot face plangere impotriva ei,lor,si am posibilitatea sa imi plateasca pana la jumate din chirie,ca ma poluaza fonic.Da na,ma gandesc ca si cand topai eu la tae-bo,si ea aude.Si oricum,pe la 8 doarme deja,deci nu e urlatoare nocturna.Mai fain e cand canta muzica turceasca,iihihihi

Exista locuri mai rele ca Bucurestiul. Nici nu-ti imaginezi Sau poate ca da
Si eu sunt inconjurata numai de astfel de personaje, care tipa in loc sa vorbeasca.

Gata, sunt prea obosita. Termin un tabel si acasa cu mine Adica ma car de aici, ca a luat scaunul forma mea si se strica
Luna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2446 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1929 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]