View Single Post
  #1117 (permalink)  
Vechi 04 feb 2013, 12:32:17
vera37's Avatar
vera37 vera37 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2010
Locaţie: Calarasi, Romania
Vârsta: 50
Dieta: o alimentatie sanatoasa
Date: 164cm, 86kg
Mesaje: 21.470
Aprecieri acordate: 1.528
Am fost apreciat(a) de 1.304 ori in 950 mesaje
Implicit Re: Intoarcerea la suprafata - Jurnal Nemo

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
"Cu aceasta ocazie va anunt ca este ultima discutie despre regulament si aplicarea regulamentului in forum. Hotarati-va de ce aveti nevoie de un cont pe Slabute.ro, comportati-va civilizat, nu creati daune, respectati regulamentul, respectati oamenii care au creat si ajuta aceasta comunitate si nu va abateti de la scopul acestui forum.


Nu exista nici oameni, nici timp si nici bani sa oferim explicatii in situatii pe care oricum nu aveti cum sa le intelegeti si care ar consuma imens de mult timp. Va anuntam din start ca primii vor pleca "negociatorii regulamentului" si sustinatorii lor. "

Iar eu cu stilul acesta nu sunt de acord si e dreptul meu si al fiecaruia sa spuna acest lucru, intr-un mod civilizat.

Hai sa termin mascarada asta, daca tot am inceput sa scriu.

Apreciez acest forum si acest site pentru multe lucruri, in principal pentru determinarea unor oameni de a face ceva bun, in Romania si in conditiile de acolo. Le multumesc pe aceasta cale pentru curajul de a realiza ceva.
Inteleg pe de o parte si regulile.
Dar nu inteleg rigiditatea si lipsa de comunicare, expresii de genul "daca va convine, bine, daca nu mergeti in alta parte."
Oameni si bani...asta e doar o problema. Daca cineva ar dori s-o rezolve, sunt sigur ca s-ar gasi solutii.
Iar sa stau intr-un loc unde persoane pe care le pot numi linistit prieteni nu sunt bine-venite, mi se pare aiurea din partea mea. Poate nu e corect dar e notiunea de camaraderie, si cam asa functionam noi, barbatii.
Multumesc inca odata comunitatii ca mi-a oferit sansa sa cunosc persoane exceptionale si imi cer scuze daca in mesajele mele am jignit pe cineva.
Datele mele de contact le au mai multe persoane de pe forum, daca e cineva interesat, eu sunt de acord sa fie transmise oricui, nu e nici un secret de stat.
Va multumesc pentru placerea de a "naviga" o vreme impreuna.
si eu iti multumesc ca te-am cunoscut, asa virtual
am avut ce invata de la tine
vera37, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1773 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1256 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 999 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui vera37:
dayanna (04 feb 2013), kisa (04 feb 2013), lauritza (30 sep 2014), margutza (04 feb 2013)