View Single Post
  #114 (permalink)  
Vechi 23 feb 2012, 00:01:20
angel20's Avatar
angel20 angel20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 sep 2011
Locaţie: Caransebes, Romania
Dieta: dukan
Date: 170cm, 62.4kg
Mesaje: 50
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Cred ca si la mine e clasica poveste cu ne-am cunoscut in liceu dar mai degraba noi ne-am cunoscut in internat in care stateam.Eram intr-o relatie de ceva timp cand am ajuns in internat cu un baiat care nu era tocmai pe gustul parintilor mei(aveau oricum dreptate), pe atunci eram coplesita de atentia cu care toti baieti ma sufocau si se bagau in seama printre ei a incercat si actualul meu iubit. Nu ca nu era dragut dar aveam prrieten asa ca l-am refuzat a urmat o perioada in care miam dat seama ca distanta strica relatile si mam despartit de prietenul meu cand intr-o seara suparata nevoie mare ca ramaneam singura in tot internatul ce sa vezi mai in gluma mai in serios baiatul care imi ceruse prietenia cu ceva timp in urma a inceput sami placa la plecarea mea in camera dupa ce am purtat discuti iam dat un mic pupic(nu se astepta) si asa lucrurile sau schimbat peste cateva zile cand se intorsese de acasa nu stia la ce sa se astepte dar am ramas impreuana si am trecut prin foarte multe acum ne iubim si vom face 4 ani de cand suntem impreuna deci cred ca cele mai frumoase iubiri se nasc in liceu :*
__________________
Jurnal angel20
angel20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1641 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1124 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat