View Single Post
  #11515 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 23:27:54
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Ei, mananc cu seminte, cum apuc. dar acum sau departe...mai am pana sa imi pot permite
Ce doamne iarta-ma , ptr ce lucrez ata cu nebunul asta?
Pai asa e ... legat de munca greu de tot
Recomandari, cum sa nu...as avea cu sacul
La magazin acolo...nimic. de fapt a inchis. Cu parere de rau ca era hobbyul ei dar asta e
Si chiar ea mi-a tradus in engleza cv-ul si mi-a facut o mica recomandara, a zis sa scriu datele de contact ale ei pe cv daca e nevoie. stii, vreau sa il trimit in dubai...
nu mai stiu daca ti-am zis...
nu stiam de Dubai..poate ai zis peaici dar cand eu eram lipsa de pe forum..
sincer?verisoara mea a fost la Dubai vreo 3 ani,la cel mai mare hotel de acolo..e groaznic sa fii intr-o tara araba,in sensul ca daca nu ai un barbat sa te insoteasca nu poti iesi pe strada singura,te aresteaza sau mai rau,si orice s-ar intampla acolo,daca de ex te certi cu un/o arab/a,nu conteaza ca ai tu dreptate,ei au precedentza ..nici banii nu erau buni,fac contracte in lba araba in care scriu alte clauze,in traducerea in engleza scriu altceva..
nu mai zic de morala care e acolototi bogatasii arabi se asteapta ca romencele sa le cada la picioare..asta si pt ca de fapt asta se intampla,se "duc" cu ei pt bani si bijuterii,plimbari cu iahtul,droguri..pt ca de darnici sunt darnici..dar nu degeabaNu cred ca tu,cum te stiu eu, ai rezista acolo..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
andra_aly (22 mar 2013), david (27 mar 2013), manumanuela (22 mar 2013), rainbow (23 mar 2013)