View Single Post
  #11518 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 23:40:41
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Hai ca ma sperii
Verii rpimari a lui amma au fost acolo, s-au intors iar acum iarasi au plecat de maibine de un an. De fapt unul din ei cu evasta si copilul care merge la s aolo.
De la ei nu am auzit asa ceva
Lor le trimiteam cv-ul nu asa de capul meu, sa vada ce si cum.
Emy, eu vreau sa fac ceva, aici nu mai merge.
as strange niste banuti si acasa as venii, serios.
Sibiul nu e chiar la taradeci ceva sa facem sper ca am gasii...
nu stiu, nu e nimic sigur, ca si eu stiu cum sunt eu...dar pentru visul meu cred ca m-as "sacrifica"
Vreau acasa, m-am saturat de italia... si daca ar fi sa trag 5 ani as face-o bine, am dat un exemplu...
pai ei in familie o fi diferit,eu ziceam de fetele singureleia sa-i intrebi daca poti sa te duci singura undeva..macar pana la mall..sau te duci cu tot cu iubi?
te cred ca te-ai saturat..eu tin cu dreptatea si acolo sunt atatea nedreptati..
de ex acum ma uit la tg,zi-mi si mie cum functioneaza legile acolo..uite zilele trecute,cazul ala cu taximetristul ucis ca daduse din greseala peste un caine,stii cazul..el a oprit sa-si ceara scuze ca nu a vazut cainele pe sosea,si aia l-au omorat in bataie..ei bine,2 dintre ei sunt acasa bine mersi,trebuie sa plateasca doar daune morale familiei..
si azi tiganul ala care a dat peste un vigile..15 ani de inchisoare..
altii tot asa,care ucid iubitele,scapa cu 1 an,2,lui Fabrizio Corona ca a facut o poza unui fotbalist si a incercat sa-l santajeze..i-au dat 10 ani de inchisoare
si cate si mai cate..zi si tu ..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (27 mar 2013), manumanuela (22 mar 2013)