View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 18:37:51
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Adina vei urca incet incet caloriile si vei avea un program mult mai stresant cand incepi scoala..stii si tu.Vei consuma mai multe calorii..si probabil vei mai avea si 20-30min pt sport..ia-o usor nu te mai gandi ca vai ma ingras si etc.Nu te mai ingrasi..ba chiar vei mai da jos..asa se intampla la mentinere.Eu zic ca,conteaza mai mult cum arati pentru ca in general persoanele apreciaza asta nu cate kg ai..poti sa ai 45 de kg si sa arati de 50.Cunosc persoane asa.Deci ce conteaza mai mult?Sa ai 48 si sa arati de 50 sau sa ai 50 si sa arati de 48?Lasa partea asta ..Incearca sa vezi viata cu alti ochi..curand vei intra in monotonie calculand calorii si facandu-ti programul.Mai lasa si lucrurile sa decurga in felul lor..!Eu cum fac fata?Pai incerc sa nu dau in nebuneala la ce zapacita sunt..ma enervez repede in ultima perioada..imi casuna pe orice prostie..nu stiu..azi m-am inscris la alt curs..care incepe pe 4 octombrie si e de la 9-14 martea si vinerea..sa vedem cum scap cu scoala...Dar e important ca e de catalana(limba/dialectul de aici)..
Tu vad ca bucataresti.Auzi,dar tu nu iesi cu prietenele/prietenii?
E adevarat ca nu conteaza foarte mult kg dar cand inca nu sunt multumita de cum arat iti dai seama ca ma streseaza si cantarul
Nu e asta al treilea curs la care te inscrii? Oricum, suna interesant
Nu pentru ca nu am tinut legatura cu ei in vacanta asta.De fapt nu am decat vreo 2 prietene dintre care pe una nu am vazut-o niciodata face to face, ea fiind din Brasov. Iar cu cealalta m-am cam suparat.Nu am mai sunat-o fiindca de fiecare data imi reprosa ca o faceam prea des iar ea de aproape o luna si ceva nu a mai dat niciun semn de viata...

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Nu mi le-am mai calculat/salvat pentru ca am mancat aiurea zilele astea..si am mancat mult dulce..Dar de maine promit ca le salvez.Sa te tii de mine da?Ca iar ajung la 54.
Haha, ok Ai scapat de rusi? Poate de-asta ai pofta de dulce
Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Pofta buna!
Si sa-mi zici ce citesti!
Multumesc
Pai astazi am mai citit din Pride and Prejudice ca o lasasem pentru alte carti pe care le-am avut de dus la biblioteca
Răspuns cu citat