View Single Post
  #117 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 19:05:39
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

E adevarat ca nu conteaza foarte mult kg dar cand inca nu sunt multumita de cum arat iti dai seama ca ma streseaza si cantarul
Nu e asta al treilea curs la care te inscrii? Oricum, suna interesant
Nu pentru ca nu am tinut legatura cu ei in vacanta asta.De fapt nu am decat vreo 2 prietene dintre care pe una nu am vazut-o niciodata face to face, ea fiind din Brasov. Iar cu cealalta m-am cam suparat.Nu am mai sunat-o fiindca de fiecare data imi reprosa ca o faceam prea des iar ea de aproape o luna si ceva nu a mai dat niciun semn de viata...


Haha, ok Ai scapat de rusi? Poate de-asta ai pofta de dulce

Multumesc
Pai astazi am mai citit din Pride and Prejudice ca o lasasem pentru alte carti pe care le-am avut de dus la biblioteca
Da,te inteled dar eu incercam sa iti dau si cealalta parte a explicatiei..aspect-kg.
Ba da e al 3-lea..dar e a2-a parte a cursului si nu vreau sa o pierd.Oricum ma descurc..nu uita primele 2 sunt in week..dar nush ce fac scoala-curs.Vad eu...Nu am scapat de rusi..nu stiu ce am..azi mi-a venit putin de tot..ieri mai deloc..sper sa scap ca e nu stiu cata zi!!

Aa,nici eu nu am tinut legatura cu colegii..nici nu mi-e dor de ei.Dar am 2 prietene aici si mai iesim impreuna.Cum adica iti reprosa ca o suni prea des?!Da'asta-i prietena?Apropo ai fb?Ca acum putem face schimb de date..cred.

A..nu ai terminat-o inca?:Ai citit Rosu si Negru de Stendhal?
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat