View Single Post
  #1179 (permalink)  
Vechi 24 iul 2013, 15:21:11
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Dragi slabute, acesta este ultimul tabel..
Concursul a ajuns la sfarsit..
Dar sper sa mai scriem aici.. eu una as vrea sa mai dau raportul zilnic..

Felicitari castigatoarei, aka Adina14, dar in primul rand felicitari tuturor ptr rezultate, la urma urmei suntem toate castigatoare ptr ca am reusit sa ne disciplinam, sa mancam sanatos si sa facem sport..
Suntem castigatoare ptr ca NU AM RENUNTAT!

Va pup dragele mele!
Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Felicitari Adinei - din partea mea cel putin duble felicitari. In primul rand pentru concurs si in al doilea rand pentru ca desi este atat de tanara este atat de disciplinata. Eu nu reusesc nici acum sa fiu atat de disciplinata - la varsta ei - eram varza total.
Citat:
Anterior postat de JC1 Vezi mesajul
Felicitări tuturor! Am fost super tari!
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Hey fetelor suntem pe valfelicitari tuturor,castigatoarea noastra a gasit acel echilibru care mie imi lipseste cateodatapoate din toamna vine adiere de concurs nou pana atunci sper sa mai slabesc vreo 3 kg doar nu mi_am facut tiket nou degeabasau daca nu macar sa ma mentin la cel de acum,bafta tuturor in continuare cu sau fara concursuri
Citat:
Anterior postat de stripmymind Vezi mesajul
Felcitari, Adina!
Chiar ar fi f dragut sa mai scriem aici in continuare
Ba nu, fetelor, eu trebuie sa va felicit pe voi! Eu nu ma consider deloc castigatoare. Premiul pe care l.am luat au fost multe kg in plus, ceea ce niciuneia dintre noi nu i.ar fi pe plac. Nu vreau sa credeti ca am trecut meniuri false sau mai stiu eu ce...Sincer nici eu nu inteleg ce mi se intampla in ultimul timp, dar asta e alta poveste
Ma bucur ca v.a ajutat acest concurs, oricat de mic ar fi fost impulsul oferit de el de a fi mai atente.
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui Adina14:
BornCrank (25 iul 2013), diana87 (24 iul 2013), JC1 (27 iul 2013), Kclaudyia (25 iul 2013), mara_merkel (24 iul 2013), niculina04 (24 iul 2013), Polux (25 iul 2013)