View Single Post
  #1180 (permalink)  
Vechi 28 iul 2013, 17:32:41
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Buna fetelor,

Sper ca mai intra cineva pe aici.

Sa va spun cum a decurs dieta mea saptamana asta? Nu prea bine...Sunt in vacanta, deci multa mancare,multe bauturi, multe delicii dulci, sport putin...intr-un cuvant nu prea bine pt silueta. Se vede ca am mai pus pe mine. Dar imi place ca primesc multe complimente pt formele voluptoase...deci , nu e chiar asa grav. Ca si calorii, am consumat in jur de 2500-3000 kcal pe zi.O dieta high carb cu multe fructe,fainoase,dulciuri, inghetata etc Deci ,un pic peste caloriile de mentinere.
Saptamana viitoare sper sa ma rezum la 2000-2500 kcal cu toate ca miercuri plec in Italia. Si sper sa ies la alergat in fiecare dimineata macar 30 minute cat stau acolo.

Nu stiu exact motivul, dar parca mi-am mai pierdut din dorinta de a slabi.Ma simt bine in pielea mea asa cum sunt....Cred ca asta e cel mai important...Am avut momente cand eram mult mai slaba decat acum si tot nemultumita.Oricum, sunt constienta ca nu o sa pot sa mananc mereu 3000 kcal pe zi si sa raman la fel de multumita de silueta.

Voi ce faceti? Cum stati cu meniurile?mi-e dor sa va citesc
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui mara_merkel:
Adina14 (28 iul 2013), Kclaudyia (29 iul 2013)