View Single Post
  #119 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 22:10:56
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Da,te inteled dar eu incercam sa iti dau si cealalta parte a explicatiei..aspect-kg.
Ba da e al 3-lea..dar e a2-a parte a cursului si nu vreau sa o pierd.Oricum ma descurc..nu uita primele 2 sunt in week..dar nush ce fac scoala-curs.Vad eu...Nu am scapat de rusi..nu stiu ce am..azi mi-a venit putin de tot..ieri mai deloc..sper sa scap ca e nu stiu cata zi!!

Aa,nici eu nu am tinut legatura cu colegii..nici nu mi-e dor de ei.Dar am 2 prietene aici si mai iesim impreuna.Cum adica iti reprosa ca o suni prea des?!Da'asta-i prietena?Apropo ai fb?Ca acum putem face schimb de date..cred.

A..nu ai terminat-o inca?:Ai citit Rosu si Negru de Stendhal?
Mult succes
Oh Eu am probleme cu menstruatia; nu mi-a mai venit din mai si mama da vina pe dieta normal Nu se gandeste ca m-a indopat dermatologul ca pe porc cu 8 pastile pe zi
Ma bucur ca ai cu cine sa te distrezi
Mda..Mi-a spus cateva lucruri neplacute dar spre deosebire de ea, eu nu pot sa uit sau sa las o prietenie de 3 ani sa se duca asa pe apa sambetei..
Da, putem Dar prin mesaje private
Nu fiindca am mai avut cateva carti pentru scoala
Nu am citit-o dar e pe lista mea de "Must have" pentru viitor Tu ai citit-o?
Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Bun.Mi-am terminat treburile pe ziua de azi.Sportul l-am facut..cina luata.
Acum ma duc cu bicicleta impreuna cu sora mea vreo 50minute.Asa mai ard calorii pentru greselile in alimentatie facute in ultimele zile.Mi s-a urcat la cap mentinerea si vineri e zi de cantar..Deci de maine incep sa imi calculez din nou caloriile+ continui cu zilele mele de sport.
Am observat un lucru insa:daca nu imi impun sa fac ceva..adica daca nu sunt mai dura cu mine insumi nu fac acel lucru si las de pe o zi pe alta.Mai bine imi promit si stiu ca fac(nu cred ca am incalcat vreo promisiune vreodata).De maine voi avea meniuri de 1350 cal/zi pana miercurea viitoare.Si asa voi urca cu 50cal/sapt.Totusi ma simt un pic mai ''grea''..cred ca am 49 si ceva..dar nu conteaza!Arat la fel.Cand am fost la farmacie sa ma masor farmacista mi-a recomandat sa ma ingras!!Ciudat,toata lumea zice asta.Dar eu sunt multumita de cum arat si nu cred ca intereseaza pe cineva kg mele.Pana la urma sanatatea e cea mai importanta.
+ de maine voi incepe sa beau iar ceaiuri (ma ajuta mult la tranzit) ca le-am cam lasat ...
Am fugit sa ma schimb.Noapte buna slabute!Pe maine!
Stai linistita; chiar daca ai fi pus ceva pe tine zilele astea ( ceea ce nu cred fiindca ai facut sport), s-ar duce foarte repede
Răspuns cu citat