View Single Post
  #1190 (permalink)  
Vechi 17 mar 2010, 08:00:04
ada646's Avatar
ada646 ada646 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: south beach
Date: 168cm, 64.5kg
Mesaje: 574
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dupa fapta si rasplata

Citat:
Anterior postat de ianna Vezi mesajul
hehe chiar mi-era dor de tine ! si ma intrebam pe unde ai dat bir cu fugitii! pup ada

pai m-am apucat serios de Sb de vineri daca nu ma insel...si toate-s cum nu se poate mai bine...ma satur extraordinar cu mancarea si mai si slabesc. Uite aici despre South beach Dieta South Beach si cum sunt inca la faza 1 inca ... te duci la retete si vezi idei de mic dejun cu /fara oua. Vezi ca tre sa fi foarte atenta la ce NU ai voie daca vrei sa incepi dieta si multa apa. In prima zi mi-a fost mai greu fara fructe ..si nefiind o persoana foarte carnivora...dar deja motivatia s-a instalat si nu ma mai deranjeaza... Azi in sfarsit am reusit sa ma mobilizez la ceva sport cu fi`miu printre picioare...dar am facut aprox 1 ora..
da, am cam dat bir cu fugitii, am o perioada cam agitata si nu m-am tinut de dieta mai deloc, asa ca n-am mai intrat, dar vreau sa ma reapuc. vad ca tu ai slabit f frumos, arati f bine, bravo!

o sa intru pe linkul dat de tine sa vad ce ma asteapta, sa fac si eu o lista de cumparaturi pt saptamana viitoare.

sport timp de o ora cu un copil de 1 an pe langa tine chiar e o performanta fiica-mea cand ajung la exercitiile la sol tabara pe mine sa ma calareasca, e f simpatica, dar nu pot face nimic langa ea.
__________________
jurnal ada646