View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 25 feb 2014, 08:18:01
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal de grupa grea

Citat:
Anterior postat de viovi42 Vezi mesajul
Buna dimineata!
Iarta-ma Rozica, chiar nu am avut intentia sa te copii, doar am spus exact realitatea pe care am trait-o. Nu am citit jurnalele voastre dar ma bucur ca va am aproape. Am mai incercat chestia cu fulgi de ovaz lasati de seara in lapte dar pana in ora10-11 cu greu reusesc sa beai lapte si ala diluat cu ceai.Am fost fumatoare, nu uita. Se inchide esofagul cand e vorba sa inghit altceva decat lichide(adicatelea cafea).Dar promit ca o sa incerc iarasi de maine. Stii, lunea se incep toate. Deocamdata am 5 zile de schimbari ( nu pot spune regim) si maine e ziua cu cantaritul. Ieri au fost mosii de iarna si m-am abtinut cat am putut dar facand si vizite la rude va dati seama ca am gustat si bombite calorice, dar n-am exagerat.Oricum sunt multumita de mine.O duminica frumoasa si ne vedem maine!
Neata!
Vio.......eu am zis ca ma copiezi? Nuuuuu!!!!!!!! Ti-am zis ca nici eu nu puteam manca inainte....dar cu timpul iti poti schimba obiceiurile!
Eu SUNT fumatoare....iar un program de masa nu are treaba cu luleaua. Stiu,tigarea taie pofta de mancare.....dar daca vrei sa faci ceva pt tine,incearca sa iti impui niste reguli!
__________________