Subiect: Masti corporale
View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 09:11:49
joanna18's Avatar
joanna18 joanna18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 iun 2010
Locaţie: Targoviste, Romania
Vârsta: 31
Date: 170cm, 58.8kg
Mesaje: 277
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Masti corporale

Choco, dacă nu mă înşel, ai văzut aceste reportaje în emisiunea *****, nu? Parcă şi eu tot la ea le-am văzut.
Dacă e aşa, pot să-ţi spun ceea ce au spus şi ea, şi tipa de la salon: nu faceţi chestia asta acasă. Adică nu vă măsuraţi acasă, pentru că e doar o demonstraţie de TV, nu trebuie să aştepţi rezultate miraculoase. Dacă ele apar, vor apărea în timp şi numai cu condiţia ca acest tratament să vină ca şi supliment la un stil de viaţă sănătos (dietă + sport).
Oricum, toate ştim că grăsimea nu se arde aşa uşor, iar dacă pierzi ceva cm, nu cred că sunt din stratul de grăsime

Eu personal sunt de acord cu diversele creme şi scrub-uri, dar nu cred că pot face minuni singure. Pot să-mi dau cu cinci tuburi de Supliform şi Cellulight sau mai ştiu eu ce. Dacă apoi mănânc o shaorma şi o ciocolată şi beau şi o sticlă de cola, tot acolo ajung şi am mai cheltuit şi banii degeaba
__________________

Jurnalul Ioanei - lupta mea cu mine


"Voinţa puternică nu este numai ştiinţa de a dori şi de a obţine ceva, ci şi ştiinţa de a renunţa la ceva, în caz de nevoie."


"Voinţa şi puterea nu ajung: omul trebuie să ştie ce vrea şi ce poate."

Ultima dată editat de Slabuta; 07 sep 2010 at 09:13:16. Motiv: S-a scos o marca comerciala.
Răspuns cu citat