View Single Post
  #120 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 08:19:10
calexandra's Avatar
calexandra calexandra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 24 ian 2011
Locaţie: Bistrita, Romania
Date: 157cm, 55.4kg
Mesaje: 497
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Grupul Siluete - Concurs Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de zozolina Vezi mesajul
Oauuuuuuuuuuuu
Lasa ca nu se intampla nimic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu tb sa devenim totusi paranoia legata de mancare/gustari...ai grija de papi in restul zilei si faci sport si gata...
Eu sunt ok..la mine cantaru arata la fel..asta pt nu fac cine stie de sport...dar azi..ma revansez..nu se poate...si faptul ca sunt putin balonata...si pt ca..am cam patit ca tine..numa ca aseara am vazut punga de seminte de floarea soarelui fara sare si............parca mi-a laut cineva mintile...am mancat asta e...ce pot sa fac....imi rrevin azi!
pt ca nu am avut timp de md home..mi-am laut la mine lapte intr-o sticla si am pus cereale in sticla..ff tareeeeeeeeeeeeee............si am si o caserola mare de salata de varza si mai vad eu...
nu se topesc cerealele?
sa imi zici daca ai reusit sa le papi...
asa m-am gandit si eu cu mancatul si sportul pt astazi.....

iar in legatura cu, cantarul sunt foarte fericita...ca incet incet pleaca kg ...pana la concediu(12.08) mi-am propus sa am 58kg....sper sa reusesc..ca doar nu o sa le car cu mine si pe astea 2kg
__________________
calexandra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2148 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1632 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat