View Single Post
  #1235 (permalink)  
Vechi 07 feb 2012, 11:01:11
Plecatalaplaja's Avatar
Plecatalaplaja Plecatalaplaja este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 dec 2010
Locaţie: N/A, Canada
Vârsta: 42
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 64kg
Mesaje: 373
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Off,cu schimbatul asta ...Daca ai stii cat mi-as dori sa pot spune ca nu e o problema sa imi schimb locul de munca,dar crede-ma ca la 40+ deja e o mare problema.Cand s-a inchis activitatea la firma anterioara,pot spune ca am avut noroc sa fiu acceptata de firma care a venit din Slobozia si a preluat activitatea de distributie(de fapt o parte din angajatii care eram inainte,am trecut in noua echipa,la noul angajator) ...Am depus in acea perioada o multime de cv-uri,dar...nici macar nu am avut ocazia sa merg la vreun interviu,ce sa mai zic de sansa de a lucra in alta parte...Asa ca nu pot decat sa ma rog sa am in continuare un loc de munca,...cine stie ce ne mai rezerva viitorul?!Mi-e frica sa ma gandesc sa fiu iar nevoita sa imi depun cv-uri...Acum vreo 10 ani nu aveam teama asta,dar pe masura ce trece timpul,varsta trecuta in cv devine o problema,chiar daca anii de experienta cresc direct proportional cu ea...
Cand esti tanar vor experienta si nu ai, cand ai experienta presupun ca esti batran. Cel mai bine e sa nu pui data de nastere pe CV (in alte tari nici nu se pune, tocmai ca sa nu se considere discriminare daca o persoana este refuzata).
Răspuns cu citat