View Single Post
  #127 (permalink)  
Vechi 26 feb 2011, 02:32:54
Cupcake's Avatar
Cupcake Cupcake este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 feb 2011
Locaţie: Caracal, Romania
Vârsta: 28
Date: 150cm, 55kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Unhappy Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)

Buna ziua, ma numesc Cristina si am 14 ani(ii fac pe 30 martie), am 1.50 m, si 54kg, cand eram mai micuta eram foarte, foarte slaba, si am luat 3 ani medicamente, in clasa a 3 a ajunsesem grasuta, iar toti copiii din clasa radeau de mine si ma strigau "vaca" in clasa a 4 a am inceput sa slabesc, dar in niciodata nu am ajuns slaba, intotdeauna eram mai grasuna, in clasa a 6a ajunsesem la 53 de kg, iar acum, in clasa a7a, am facut 60 kg, dar am slabit, si acum am 54kg. Sufar foarte mult din cauza greutatii mele, deoarece toate fetele de la mine din clasa sunt mult mai inalte ca mine si nu depasesc 50kg.... Eu m`am gandit la pastile de slabit, dar imi este f frica sa le iau sa nu imi faca ceva.. sunt disperata, trebuie sa slabesc neaparat pana la ziua mea.. As tine orice dieta, as face orice numai sa slabesc..
Ajutati-ma , va rog..
Cupcake, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 909 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 26 feb 2011 at 02:36:49. Motiv: specificare marca comerciala pana in 30 mesaje