Subiect: 4
View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 29 apr 2020, 11:15:09
stefs's Avatar
stefs stefs este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 dec 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 35
Date: 170cm, 84.3kg
Mesaje: 162
Aprecieri acordate: 25
Am fost apreciat(a) de 212 ori in 117 mesaje
Implicit Re: 4

Ok, planul meu de 10 zile fara intrerupere cu antrenamentul de step si bicicleta a mers bine. Azi nu am avut chef de bicicleta, mi se pare mai monotona, am renuntat la ea si am inceput inca un antrenament de 30 de step, pe care l-am facut doar pe jumatate. Asadar, azi, 60 min step aerobic. Nu l-am dus la capat fiindca ma simteam slabita tare (azi, problemele lunare). Asadar, nu stiu daca imi voi duce la capat planul de 10 zile la timp, ci e posibil sa il "aman" cu vreo doua zile. Am sa vad cum ma simt maine.

Ultima zi ar fi fost 1 mai, iar cantarul pe 2 mai dimineata, dar se amana. Voi avea grija ce mananc. DECI nimic nu e pierdut si o amanare nu reprezinta un esec.

In alta ordine de idei, n-am gasit wasa azi pe la magazinele de langa mine, mi-am luat saratele din acelea rotunde cu chimen. Zilele trecute am incercat pentru prima data laptele de migdale (neindulcit) si nu mi-a placut deloc. Mi-am facut un smoothie cu banane - bananele erau putin cam prea coapte, totul a fost prea aromat si mi-a cam strambat nasul. Dar azi am mancat cu musli si e absolut MI-NU-NAT! N-am mai simtit asa tare aroma aceea specifica. Si are foarte putine calorii Mi-am luat si niste capsuni cu gust de plastic. Nu mai iau pana nu apar ale noastre. Nici afine n-am gasit

In weekend imi voi face planul de bataie pentru saptamana viitoare, in functie daca ma intorc sa nu la lucru de luni (aflu maine). As incerca 3+3, singurul disociat care a mers vreodata la mine (ce-i drept, acum vreo 10 ani), dar nu stiu daca n-o sa imi faca mai mult rau cand am sa calc stramb. De analizat.

Zilele astea am tinut-o undeva in jurul a 1200 de calorii. Nu mi-a fost foame, dat fiind faptul ca inafara de sportul de dimineata am stat toata ziua in casa. Am avut impresia ca mi-e foame si pofte nascute de nu stiu unde.

Vedem zilele viitoare
__________________
I am not there yet, but I am closer than I was yesterday
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui stefs:
Axenya (29 apr 2020), lidiuta (29 apr 2020), nikytour (29 apr 2020)