View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 22 iul 2009, 21:57:46
skiny katy's Avatar
skiny katy skiny katy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 174cm, 108kg
Mesaje: 263
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Toate "durerile" noastre...

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Stie Mishutza, dar a zis ca 5 zile nu e capat de tara. Ce e mai dubios ca asa reactie am avut si la cele de imunitate, deci nu este legat de antibiotice
Este ceva dubios in organism, parca nu vrea sa le primeasca



Da injectii... Acum mi le face iubi, el mi-a pus pana acum toate injectiile si nu am avut nimic.
Pana acum am avut 3 ture a cate 10 injectii pentru imunitate, din care ultima tura a fost groaznica (injectii puse de mama) si acum vin antibioticele astea si iar aceiasi reactie.
Sunt sigura ca daca iau cele mai banale injectii de vitamine, care nu trebuie sa doara si sa imi faca asa rau, la fel va reactiona organismul

Ceva se intampla... sa fie prea multe medicamente in ultima jumatate de an?
e posibil organismul tau sa fie slabit si suprasaturat de medicatie mai ales cu antibiaticele chiar nu e de glumit,ai grija cit despre vitamine sa stii ca B12 este printre cele mai dureroase injectii.exista niste solutii pentru imunitate mai buna,se foloseste mai ales dupa raceli si infectii(tonotil este un sumar de aminoacizi f bun de bea parca o fiola pe zi testat pe mine face minuni)sper sa te faci bine slabuto
skiny katy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat