View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 07 apr 2011, 11:33:36
Mikky's Avatar
Mikky Mikky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: curtea de arges, Romania
Vârsta: 37
Dieta: inca in cautare
Date: 177cm, 79kg
Mesaje: 115
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Eu si aberatiile mele... Mikky

Citat:
Anterior postat de julya Vezi mesajul
Am avut si eu porcusori....ce scumpel e!!!ce nume are?eu am avut o pereche Nick si Delia si ultimul a fost Wembley...dar am dezvoltat o alergie cred si a trebuit sa il dau...asa as mai vrea si eu unul asa ciufulit
Il ceama Shory..ghici de la ce si mai am o femela pe care mi-a dat-o o vecina pt ca o zmotocea fica ei si nu avea unde sa o duca sa scape de ea..dar am crezut ca e baietel si dupa 4-5 zile am vazut ca e fetita si acum e graviduta..mai are cam 2 saptamani.
Cum ti-ai dat seama ca ai alergie..adica te simteai rau? Te-ai imbolnavit? Am auzit de curand un zvon ca nu stiu ce virus ar avea si ar transmite oamenilor...spunea o femeie cand asteptam la un cabinet medical ca a venit o fata f bolnava, si ca medicul a intrebat-o direct daca are porcusori...si nu stiu exact ce avea sau daca e adevarat
Iti pun poze cu ei doi la inceput cand am adus-o pe ea..ea nu are nume pt ca nu o pot pastra trebuie sa o donez si pe ea si puisorii il pot pastra doar pe Shory (pe el il am de 2 ani jumatate) Ea acum e cat o mingiuta
DSCN2619.JPG
__________________
Fortis imaginatio generat casum

”Când o mare personalitate pare adâncită în gânduri e foarte posibil să se gândeasca la mâncare”
Aici aberez eu zilnic
Mikky, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.