Subiect: Jurnal Sashy
View Single Post
  #137 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 21:31:42
sashy's Avatar
sashy sashy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2010
Locaţie: cartier Moldova, Romania
Dieta: rina
Date: 162cm, 73.8kg
Mesaje: 326
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Sashy

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul



Ai grija cu gogoasa aia sa nu strici tot ce ai realizat pana acum
Astazi doua pulpe fierte si vreo 3 rosii....
Gogosica tot mi-o doresc, numai ca eventual ma premiez sambata cu ea.
Nu prea am tinut dieta asta cu varza ca la carte ca au fost doua zile in care nu am avut timp sa mi-o gatesc.
Nu stiu daca a mai tinut-o cineva ...dar mie imi iese mai mult varza seaca decat supa, desi pun 3 litri de apa.
Nu am slabit fulgerator...in 25 martie aveam 68.4 kg iar astazi 64.9 kg. Deci doar 3.5 kilograme in doua saptamani relativ...
In primele zile ale curei mi-a fost mai simplu ca aveam varza gatita suficienta. De maine imi gatesc iarasi si am grija sa nu mai raman descoperita.
Partea buna este ca stul meu fiind plecat de acasa sunt nevoita sa ma ocup singurica de toate, iar scarile le urc si le cobor cam de 8-9 ori pe zi uneori , plus plimbatul cainilor afara (ca sa nu spun "smulsul" ca trebuie sa ma tin de ei temeinic. Avandu--i pe toti 3 in lesa ajung undeva la 75 de kilograme care trag contra mea in trei directii.. ....depun forta pentru brate si picioare) . Daca nu ar fi ei probabil ca si la sport as sta foarte prost.
cred ca e cazul sa ma vitaminizez in timpl curei. Cu ce ma sfatuiti sa o fac? Din alimente nu imi permit inca asta.
Va pup si scuze "jurnalului" ca intru asa tarziu si sunt lenesa cu scrisul...