View Single Post
  #13728 (permalink)  
Vechi 04 ian 2013, 09:35:53
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimiiiiiii!!!!!
Gata,de azi pe caI!Am facut un shopping mic cand am iesit din tura,mai am de cumparat cate ceva dar ies mai tarziu la magazin
Am ajuns acasa,mi-am baut taratele psyllium, am luat md - fulgi de porumb cu iaurt degresat,acum beau un ceai pt digestie usoara si intentionez sa bag o ora de somn,pana se decongeleaza puiutul si e gata de gatit
Apoi stim ce urmeaza:Gilly!!!!Here i come!
Va doresc o zi usoara si conforma!Sa nu calcam stramb azi!Puuuuup!
Orice tentativa de a sari de la programul planificat tocmai a esuat la vederea mesajului tau.
Neata scumpa mea, sa ai o zi misto, ai fost tare harnica, eu inca nu am iesit din casa... Liviu inca doarme, a iesit aseara cu niste amici si a stat ceva, acum isi reface bateriile. Degeaba e muzica data tare aici, vad ca nu ajuta, damn. Spor la ce mai faci, deseara la servici sau esti libera?
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]