Subiect: Jurnal Dana88
View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 24 sep 2010, 12:34:54
dana88's Avatar
dana88 dana88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 sep 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 67.6kg
Mesaje: 548
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana88

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Buna Dana!Bine ai venit printre noi
Dana,si mie mi-a fost cel mai greu in primele 2 saptamani..sunt sapatamanile alea in care parca ti se pare un chin,parca visam numai mancare,ma obseda..dar trec starile astea,fii sigura..usor usor iti trec si devine obisnuinta...
si..incearca sa renunti in primul rand la cola..si eu eram cred ca dependenta de cola inainte..fara 2 L pe zi nu mergea..dar nu am mai pus in gura de 2 luni credcrede-ma ca poate fi orice fel de cola,light,zero etc...tot ingrasa..plus ca faci o celulita de toata frumusetea de la ea...nu spun ca nu imi mai e pofta cateodata de o cola rece,mint daca spun asta..dar se mai cer si sacrificii
eu la munca imi iau la mine ori morcovi,ori mere,ori un iaurtel pt gustari..mananca micul dejun inainte sa pleci la munca..o gustare pe la 12-13..si apoi la 3 iei pranzul..asa fac si eu..sa ai permanent langa tine 2 litri de apa..din care sa bei chiar daca nu ti-e sete..si eu fac la fel..si crede-ma ca nu beam cred ca nici jumatate de litru de apa inainte
te pup si iti urez spor la slabit!
Iti multumesc din suflet pentru incurajari, promit ca incerc sa ma tin departe de cola, dar si cu apa e destul de greu, nu sunt obisnuita sa beau apa, stiu ca nu e bine si voi incerca.Spor si tie si ambitie multa