View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 09 iul 2011, 19:23:14
Ankutzelu's Avatar
Ankutzelu Ankutzelu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 dec 2010
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 42
Dieta: montignac
Date: 146cm, 55.2kg
Mesaje: 75
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Relatie dificila cu mama

totusi, esti sigura ca asta e mama ta, naturala? scuza intrebarea, dar e prea de tot... pare ca e geloasa pe tine. mama mea m-a impulsinat, insa nu mi-a facut mizerii din astea. si tatal tau stie cum se poarta ea cu tine? si el cum se comporta cu tine? si cu ea? si in legatura ca facultatea, mergi in londra. nu te tine nimik aici (daca tatal tau e plecat, prieteni iti faci si acolo). ai o mie de oportunitati acolo fata de 0 aici si nu vei regreta. e o cu totul alta viata. poti sa faci si acolo ce te pasioneaza. vedeam pe protv, la romania te iubesc, un reportaj din anglia, intr-un orasel nu mai stiu cum se cheama, studenti care fac facultate de criminalistica si fac niste chestii de zici ca-i CSI. si ei spuneau ca nu pot face asta nicaieri in romania, nu este asa specializare, doar in academie, dar si acolo nu au dotarea necesara, invata doar teoria. si ei acolo faceau asta fara sa fi facut academia de politie. era facultate de sine statatoare. emisiunea a fost saptamana asta intr-o zi la pranz. cred ca era reluarea de duminica. cauta pe net inregistrarea si vezi mai multe. acum unde poti face asa ceva in romania si cu instrumentele si tehnologia lor? numai la asta daca te gandesti... plus alte si alte chestii
Răspuns cu citat