View Single Post
  #14 (permalink)  
Vechi 20 nov 2011, 12:30:57
Iria's Avatar
Iria Iria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 oct 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Dukan
Date: 177cm, 83kg
Mesaje: 11
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Iria - De astazi pot!

Multumesc mult de tot pentru incurajari iuanutza! Nu m-am gandit la zaharina, asta este, de acum pe maine poate Cat despre cantar, e asa de greu sa nu ma cantaresc mai ales ca il vad aproape toata ziua... si sunt constienta ca nu este bine sa o fac zilnic, dar promit ca saptamana asta nu ma voi mai cantari. Marti se implineste o saptamana de cand am inceput Rina si sala si chiar vroiam sa vad niste rezultate, mai ales ca stiu ca la inceput dai jos mai rapid si la perioada de stagnare e mai greu. De asta ma gandeam ca daca acum dau jos atat de greu.. atunci cum o mai fi? Tu ai tinut strict strict Rina? Adica ai mancat exact retetele prezentate in carte? Ca eu nu am facut asta, am mancat ce am avut si nici nu am timp sa prepar diverse lucruri de pe acolo. Si ma gandesc ca este si din cauza asta. Plus ca aseara imi era atat de foaame incat am luat o gura de ardei gras copt.. si acum imi pare atat de rau. Of... trece, nu? Si vom fi slabute...
Iria, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.