View Single Post
  #14221 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 07:39:10
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Zici tu ca a venit primavara? Sa te auda Doamne Doamne, dar am vazut, cel putin la noi in Bc, sambata duminica si luni iar e frig, vant si ploaie
M-am saturat de nu mai pot de frig!!!

Daa vine vara acusim e MUSAI sa ne punem pe treaba.. Hai Dienushule, vara asta trebuie sa fie vara in care aratam the best eveer!!!
Pfuuuu, ai avut gura aurita, Claude! Ca e un vant aici, un frig de nedescris!!!!
Pe cai, pe cai, ca doar asa o sa fiu slabuta. Zic eu Noroc ca m-am mentinut! La cantar nu stiu ce si cum e, dar dupa haine si centimetru sunt bine.
Adevarul e ca, desi am mancat destul de aiurea, am avut o perioada destul de agitata si cred ca de-asta nu s-a depus. O sa iau alt cantar si vedem momentul adevarului :-S
Pup,CLaude!Zi faina!
Citat:
Anterior postat de rainbow83 Vezi mesajul
Hei, diana! Ma bucur ca v-ati impacat si esti bine. Cat despre primavara.....la noi inca ninge si cred ca iesim cu sania azi
He, he, Gabriela!Aici nu e zapada dar e frig de mori. Nu mai trebuie sa mergi pe strada, te zboara vantul, pur si simplu. Aseara am facut 30 d eminute pe drum ca ma tinea in loc. Si de obicei fac 15-20 de minute
Pupici, scumpa!Sper sa ne mai auzim!
Citat:
Anterior postat de calexandra Vezi mesajul
Salutare,

Ma bucur ca ai revenit !!
Si eu revin dupa o lunga pauza!
Spor la treaba!
Buna, Alexandra!Bine ai revenit!Ma bucur sa aud vesti!
Spor si tie si, hai, pe cai!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]