View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 03 iul 2012, 12:41:11
Anycyk90's Avatar
Anycyk90 Anycyk90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Personalizata
Date: 173cm, 56kg
Mesaje: 1.376
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum "fac ordine" in obiceiuri?

Citat:
Anterior postat de madalina24 Vezi mesajul
Buna fetelor!credeti ma k si lumea imi spune k sunt obsedata...pur si simplu nu ma pot accepta asa cum sunt, cand probez haine o iau razna, de ex sapt viitoare pe 7 iulie am o nunta si am mers la croitoreasa sa mi fac o rochie...knd am vazut cum arat in ea, mi am facut alta, am inceput sa mi caut si lenjerie intima cu burtiera....deci cred k am ajuns intr un stadiu nu prea placut.plus k din cauza tulburarilor de alimentatie ...imi lipseste menstruatia de 3 luni....lucru deja ingrijorator avand in vedere k posibilitatea unei sarcini nu exista.Plus k am stari emotionale schimbatoare, prefer sa stau in casa decat sa ies, cand trebuie sa ies din casa cu prietenii ma iau toti dracii...pentru k nu stiu cu ce sa ma mai imbrac sa arat mai slaba.sper sa reusesc sa ma adun....k asa ajung la nebuni!
Ciao.Din pacate si eu simt la fel.Am inceput sa caut rochite lungi sa-mi pot ascunde partile corpului care nu-mi plac...evit sa-mi cumpar haine si evit sa ies,iar pofta de dulce se accentueaza din ce in ce mai mult
Anycyk90, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat