View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 27 apr 2010, 09:15:45
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!

Citat:
Anterior postat de ailimac Vezi mesajul
Buna dimineata Lovemyself!!!
Mersi ca m'ai vizitat! Esti foarte draguta. Te referi la care dieta? ieri m-am apucat de disociata3\3...am crezut ca mor...azi ma gindesc la Montignac....nu stiu singura ce sa aleg, Atkins nu mi se potriveste dupa grupa sanguina 2....sunt disperata. E aproape 10 si inca n'am mincat decit un mar....
Eu am crezut ca te referi la Monti.
Asta e o dieta pe termen si de care poti sa te tii.
Disociata e cam severa si trebuie sa te tii serios de ea..ca dupa ce o lasi..ai un bonus de kilograme in plus.
Atkins..iar e destul de greuta..trebuie sa ti se potriveasca..mie,lui Sibel,Lui Ade..ni se potriveste si de asta putem sa o tinem a la long

Faptul ca ai mancat de dimineatza doar un mar e ok..la monti chiar asa se recomanda sa iti incepi ziua..cu un fruct si dupa 1/2 de h sau 1 h depinde ce fel de mic dejun ai iei o masa mai consitenta.
Eu daca as alege acum (daca a trecut aprox o ora) sa imi fac o omleta cu o linguritza de ulei si cu niste branzica sau sunca..depinde ce ai prin frigider.
La omleta asta poti papa si o leguma ceva f bine.

Treci la papa..pofta mare
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]