View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 29 sep 2009, 20:14:21
meapasarica's Avatar
meapasarica meapasarica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: Alba Iulia /Kristianstad, Suedia
Vârsta: 40
Dieta: nici una :)
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 3.607
Aprecieri acordate: 826
Am fost apreciat(a) de 689 ori in 299 mesaje
Implicit Re: Cafeneaua Slabute, Part I

Citat:
Anterior postat de Ampera Vezi mesajul
Trece, cu cat trece timpul mai mult cu atat e mai usor. Plangeam de ma prapadeam dupa fiecare drum in Ro, jeleam ca la mort. Acum e din ce in ce mai usor. A fost mai usor dupa ce am luat casa si am facut-o cum am vrut eu. Ma simt acasa acum. Probabil ca o sa ma simt si mai ''acasa'' cand o sa am copii. Grozava tara sa cresti copii. Si la voi e bine, sa tot faci copii in No. Glumeam cu J ca ne apucam sa facem o echipa de fotbal, nu de alta dar pt fiecare copil nascut statul plateste aprox. 5000€. Noi ne dorim un bobil, nici nu stiu cum ii zice pe romaneste...masina aia cu dormitor, baie si bucatarie, in fine..inmultim 5000 cu nr de copii X si rezulta pretul masinii. Se cauta necunoscuta X si Y)) Vai ce ma bucur ca si al meu e fugit de pe axa lui
ce calcule misto...nu sunt deloc tare la mate asa ca habar nu am cum or iesi copiii astia ai vostri
da zic si io...tara perfecta pentru a avea copii, totul e adaptat lor si e dragut , sunt atatea posibilitati pentru familiile cu copii...nesfarsite zic io...
fain ca aveti casuta voastra...eu locuiesc cu puiucul meu in casa care a fost a lui si a fostei asa ca eu nu mai vreau aici...vreau nou...si e si prea mare pentru gusturile mele...asa ca vindem si ne luam mai mic si mai cochet
meapasarica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1329 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 812 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat