View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 04 mar 2011, 08:58:10
popa oana's Avatar
popa oana popa oana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2011
Locaţie: ascoli p, Italia
Vârsta: 39
Date: 167cm, 71kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal oana vintila - am nevoie de sustinere

buna iubita..vad ca ai fost harnicuta ..ai slabit ceva..bravo tine.o tot asa..super ca ai inceput munca..ce as vrea si eu...ast si eu sa ma cheme la lucru,dar in iunie,ca au shimbat gestiunea,la restaurant ,ne,au licenziat p toti..e poveste lunga..si deschid in iunie..spr sa ma cheme..ca nu prea se mai gaseste nimic p aici de lucru..inainte de asta am vrea sa facem un drum in rom..cu bebe..ca nu afost pana cum..in rest bine ,eu,ma chinui cu dieta asta a mea,ma mai confrunt cu lipsa de ambitie..dar sper sa reusesc..am inceput si cu sportul putin..poate se mai desumfla burtica asta pufoasa..de fapt tr sa ma desumflu peste tot..cu rabdare si vointa o sa reusim..cu ce te ocupi?iti place la madrid..cred ca e super frumos..te pupic ..sa stii ca si de la post mai sl putin...mai treci si tu p l amine cand ai tp....te ast cu vesti bune...pa pa
popa oana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1681 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1164 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 648 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]