View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 01 iul 2011, 22:50:11
ancutzyka's Avatar
ancutzyka ancutzyka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 32
Dieta: dieta cu 1200 calorii pe zi
Date: 172cm, 72.4kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul in care vointa e la ea acasa - Maryyana!

Citat:
Anterior postat de Maryyana Vezi mesajul
Buna, sigur. Mi-ar placea sa am pe cineva ca mine, acelasi target si cu la fel de multa vointa, sa ne sustinem reciproc. Conteaza pe mine! :*:*
Vad ca v-ati incins la vb aici nu gluma, aveti un loc´sor si pt mine?? Cum v-a mai mers azi cu dieta?Mie mi-a mers cam rau...nu stiu ce am dar iar mi-e pofta de orice si mananc ca proasta....poate de maine revin la normal cu dieta ca nu se mai poate asa. Trebuie sa slabesc pana la jumatatea lui august cel putin pana la 65 kg
Criss, vad ca avem aproape aceeasi varsta, cand implinesti 20 de ani?
Nu am "intalnit" pana acuma pe nimeni asa de asemanator cu mine, ma refer la kg, inaltime, target, varsta....si asa de mult am cautat pt ca mi se pare ca o pers care e in aceeasi situatie cu tine te intelege mult mai bine si tu la randul tau poti s-o intelegi.
Aaa, cat despre vointa, pana astazi am cam calcat stramb dar de maine GATA, ma fac fata cuminte si constiincioasa.
__________________
Chiar nu mai suport pe strada mea sa ploua, vreau o viata noua....http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...zyka-9429.html
ancutzyka, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2294 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1003 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]