View Single Post
  #15077 (permalink)  
Vechi 23 ian 2015, 10:02:46
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Dy felicitariii
Cauta pe nea google medici ginecologi in zona ta si da tel pt ca stii engleza merge struna,eu aici am fost la ginecolog pt controlul de rutina in 2010 fara prescriptie de la medicul de fam pt ca nu avem pe atunci.....e imposibil ca in Anglia sa nu te primeasca fara med se fam.....Dy curaj mamica,pleaca la o plimbarica si tre sa gasesti o clinica sau un cabinet gineco in drumul tau sau daca nu cauta pe site-ul spitalului nr sectiei de gyneco consultatii ....bafta blondy,
Sarut mana, Nic!
Asa o sa fac, mai caut, ma interesez. Acum am ocupatie.
Azinoapte nu puteam dormi si am inceput sa caut pe net dar totyi lucreaza cu medic de familie. Sunt niste ciudati si niste suciti astia din toate punctele de vedere.
Poate stie Rozi mai bine, de la fata ei, sa vedem :-D

Multumesc din suflet!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
niculina04 (23 ian 2015), rozica1965 (26 ian 2015)