View Single Post
  #15117 (permalink)  
Vechi 04 sep 2013, 15:24:49
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Hello hello gagici!
Andra felicitari! Ma bucur pentru tine si va doresc multa sanatate in continuare.

Desi nu vreau sa eclipsez vestea Andrei, vin si eu cu cateva detalii supa vizita de azi la doctor. In primul rand suntem bine si sanatosi. Sarcina s-a ridicat si gata cu pericolele , nu ne mai impiedica nimic sa ne facem mari. Doctorul a spus ca suntem foarte bine dezvoltati si sa nu mai iau suplimente de niciun fel pentru perioada ce urmeaza, nici acid folic sau calciu. Mi-a spus ca acestea cresc apetitul...si cum oricum urmeaza perioada de mare ingrasare, macar sa nu mai bag si suplimente Mi-a spus ca cele 4 kg luate pana acum sunt numai ok. Vedem ce punem de acum inainte.

Siiiiiiii, ne-am uitat de sexul bobitzei. S-a tot uitat dr, mi-a spus ca nu vede nimic intre picioare si ca bebe este fetita in opinia lui. Acum asteptam si ecografia de de luna viitoare ca sa ne confirme parerea actuala a doctorului.

Cam atat de spre noi. Pupici tuturor!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui rommyna:
andra_aly (04 sep 2013), Antonis (04 sep 2013), Diana D (04 sep 2013), Gea (04 sep 2013), mutulica (05 sep 2013), rainbow (04 sep 2013), simonet (04 sep 2013), VAmedeea (04 sep 2013)