View Single Post
  #15120 (permalink)  
Vechi 04 sep 2013, 19:56:45
Madalina Nenciu's Avatar
Madalina Nenciu Madalina Nenciu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: Slobozia, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Slabesc cu principii alimentare sanatoase
Date: 168cm, 96.5kg
Mesaje: 2.371
Aprecieri acordate: 482
Am fost apreciat(a) de 521 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Fetele va scriu scurt si la subiect
E fetiţa cu fundita, suntem bine si suntem in al 9lea cer
Mi s-a îndeplinit visul
Va pup
Felicitari din suflet Andra!
Sa fiti sanatoase si sa cresteti mari!
Pupici

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
Desi nu vreau sa eclipsez vestea Andrei, vin si eu cu cateva detalii supa vizita de azi la doctor. In primul rand suntem bine si sanatosi. Sarcina s-a ridicat si gata cu pericolele , nu ne mai impiedica nimic sa ne facem mari. Doctorul a spus ca suntem foarte bine dezvoltati si sa nu mai iau suplimente de niciun fel pentru perioada ce urmeaza, nici acid folic sau calciu. Mi-a spus ca acestea cresc apetitul...si cum oricum urmeaza perioada de mare ingrasare, macar sa nu mai bag si suplimente Mi-a spus ca cele 4 kg luate pana acum sunt numai ok. Vedem ce punem de acum inainte.

Siiiiiiii, ne-am uitat de sexul bobitzei. S-a tot uitat dr, mi-a spus ca nu vede nimic intre picioare si ca bebe este fetita in opinia lui. Acum asteptam si ecografia de de luna viitoare ca sa ne confirme parerea actuala a doctorului.

Cam atat de spre noi. Pupici tuturor!
Felicitari si tie iubita!
Daca iti doresti fetita, sa dea Dumnezeu sa fie asa cum a vazut ”nenea” doctorul azi...
Atat de nerabdatoare sunt si eu sa vin sfarsitul lunii... abia atunci aflam si noi sexul bebelui
Sanatate multa!
__________________

Jurnalul meu



“Trebuie să începi să te gândești la tine, că devii persoana care vrei să fii” – David Viscott
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Madalina Nenciu:
andra_aly (04 sep 2013), rainbow (05 sep 2013)