View Single Post
  #15596 (permalink)  
Vechi 07 iul 2020, 08:13:01
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Buna dimineata!
Gata cafeaua, acum astept sa se trezeasca piciumanul sa schimb lenjeria si sa bag o tura la spalat. Azi treburi casnice, joaca, sport. Pe seara, plimbare cu verisoara lui si sora mea

Ieri mi-au ajuns ochelarii cei noi, in sfarsit! Ce diferenta! Vad asa bine cu ei... Si de data asta, ca dupa orice control zic ca o sa merg periodic, dar iar o sa treaca ani pana la urmatorul. -3,75 la stangul, creste si tot creste. Important e ca acum vad bine si nu mai lacrimez, nu ma mai ustura.
In prima poza sunt cei noi, in a doua cei vechi Cei actuali cred ca ma cam rotunjesc la fata, mai mult decat sunt deja dar a trebuit sa optez pt niste ochelari mai lati pentru a-mi acoperi cat mai mult ochiul. Si cum am fost singura, nu am avut cui cere o parere... Dar mie imi plac mult.

Va doresc o zi faina!
Imagini ataşate
File Type: png Screenshot_2020-07-07-09-09-05.png (748,9 KB, 0 vizualizări)
File Type: jpg IMG_20200630_214420.jpg (2,86 MB, 0 vizualizări)
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
alina_neamt (07 iul 2020)