View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 03 iul 2012, 18:41:22
alinutza656's Avatar
alinutza656 alinutza656 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2009
Locaţie: galati, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1000-1200 kcal
Date: 160cm, 65kg
Mesaje: 465
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 14 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Cum "fac ordine" in obiceiuri?

Citat:
Anterior postat de madalina24 Vezi mesajul
Buna fetelor!credeti ma k si lumea imi spune k sunt obsedata...pur si simplu nu ma pot accepta asa cum sunt, cand probez haine o iau razna, de ex sapt viitoare pe 7 iulie am o nunta si am mers la croitoreasa sa mi fac o rochie...knd am vazut cum arat in ea, mi am facut alta, am inceput sa mi caut si lenjerie intima cu burtiera....deci cred k am ajuns intr un stadiu nu prea placut.plus k din cauza tulburarilor de alimentatie ...imi lipseste menstruatia de 3 luni....lucru deja ingrijorator avand in vedere k posibilitatea unei sarcini nu exista.Plus k am stari emotionale schimbatoare, prefer sa stau in casa decat sa ies, cand trebuie sa ies din casa cu prietenii ma iau toti dracii...pentru k nu stiu cu ce sa ma mai imbrac sa arat mai slaba.sper sa reusesc sa ma adun....k asa ajung la nebuni!
Citat:
Anterior postat de Anycyk90 Vezi mesajul

Ciao.Din pacate si eu simt la fel.Am inceput sa caut rochite lungi sa-mi pot ascunde partile corpului care nu-mi plac...evit sa-mi cumpar haine si evit sa ies,iar pofta de dulce se accentueaza din ce in ce mai mult
Mai fetelor dar din cate vad eu la profilele voastre sunteti inalte si aveti kilograme putine...ce se intampla de aveti asa de putin incredere in voi? Nu se poate sa mai aveti aceasta idee despre voi,atitudinea pozitiva conteaza foarte mult. Eu cred ca voi nu va vedeti la adevarata imagine plus ca am impresia ca nu aveti nevoie decat de ceva sport si mancat sanatos
__________________
Jurnalul meu:
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...6-2572-13.html

Descoperirea unui nou fel de mancare provoaca unui om mai multa fericire decat descoperirea unei noi stele.
alinutza656, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 506 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat