View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 25 aug 2010, 17:40:26
IoAnnA90's Avatar
IoAnnA90 IoAnnA90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 34
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 52
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Daca te inseala ce faci treci mai departe sau te desparti?

Multumesc pentru mesaje

L-am iertat, ne-am intalnit astazi si am vorbit despre tot. Mi-a spus ca sa-l intreb tot despre ea,acum si sa incheiem subiectul pentru ca sa nu ne facem rau singuri.
L-am intrebat de ce de 3ori,mi-a spus pentru ca nu stia daca relatia v-a mai continua.(cum ne certam in continuu). Mi-a spus ca el a vorbit cu un coleg de al lui(mai batran ,care o cunoaste) si ca ea a fost si cu unul de 28 de ani si avea si 2 copii.(e clar ce femeie este),un frate de al ei este in inchisoare. Tatal lu al meu din coincidenta o cunoaste pe mama lui,era ... adica ii placeau barbati mult.
I-am spus ca m-a jignit mult atunci si si-a ceut iertare de f multe ori.

A pus punct cu ea,a ramas ca pe parcurs sa-mi demonstreze ca intradevar ii pare rau.
L-am tot batut la cap sa vorbeasca si cu ai lui si le-a spus situatia, i-au tinut morala si au spus ca a gresit enorm si sa ma recastige.
Ne-am pus sa dormim la pranz,iar el m-a strans la pieptul lui si mi-a spus vorbe frumoase,cum era inainte., Cand ne-am trezit m-am uitat prin sertar la el,din curiozitate,si i-am vazut telefonul cu msj,apelurile care si le dadeau ei. Mi-a picat fata intr-un fel,tremuram toata. Am inceput sa zbier si sa-i reprosez ca m-a mintit. Dar cand m-am uitat la data ultimul msj era de la ea si ii spunea ca de ce vb asa cu ea,de ce se despart. (atunci cand vorbeam eu cu ea pe mess). Iar din ziua aceea nu si-au mai dat nici un msj,beep,etc. Mi-a spus ca,cu timpul v-a face sa am incredere in el. ca el daca ar mai fii vrut sa aibe ceva cu ea,puteau sa se vada la lucru,pentru ca ea sta pe langa lucrul lui.
I-am reprosat de ce nu i-a sters numarul,dar defapt i l-a sters doar ca msj si beepurile au ramas. Mi-a explicat ca nu a avut timp sa inapoieze cartela si tel si sa stearga msj-le.(nu erau ale lui).
Am plecat trista de la el,el tot incerca sa ma impac,dar degeaba
Am plecat de acasa inspre serviciul lui si el tot se ruga si i-am spus ca vreau fapte gata cu vorbele,ca m-am saturat sa ma minta intr-un fel sau altul.. Cand am ajuns aproape de servici,el a spus sa ma uit in ochi lui si mi-a spus ca regreta enorm si ca de azi inainte imi v-a demonstra asta ca vrea sa ne fie ca la inceput,ca a avut o scapare. .
A ramas sa-mi demonstreze si sa fie mai romantic pentru ca am vazut ca daca vrea poat sa fie.
Astazi mi-a dat msj frumoase. .
Nu stiu daca sunt o proastra,poate ca sunt dar il iubesc prea mult sa-l pierd. Dar trebuie sa-mi demonstreze ,i-am spus si lui ca m-am saturat de vorbe.
Eu cu familia lui ma inteleg bine,mama lui este de nota 10+.
Răspuns cu citat