View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 19 iul 2011, 18:16:50
Trixy26's Avatar
Trixy26 Trixy26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Mancare sanatoasa +Insanity (dieta hipocalorica)
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 234
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Smile Re: Grupul Fete Cucuiete - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Ce credeti ca am facut , am fost la shopping si am cumparat alune dinalea in coaja groasa prajite (dar sunt prajite f putin ) , le am decojit si am facut peanut butter cu ele , mi a iesit super , dar are la calorii o gramada , l am facut mai mult pt a imi face batoane proteice ca am nevoie de proteine pt muschi , si e bun ca si gustare si sanatos plus ca este homemade deci nu are conservanti e 100% natural . Uff toata ziua stau pe net si caut de toate si gasesc o gramada de chestii unele f interesante altele mai putin , dar stiti ca tot ce e facut in casa de noi e mult mai sanatos decat ce gasim pe piata , si chiar imi doresc sa mi schimb regimul de viata pt totdeauna , vreau sa fiu sanatoasa si plina de viata ,sa mananc cat de cat sanatos (in limita posibilitatilor), mi am irosit tineretea cu grasime , cu regrete si a fost f deprimanta perioada 15-21 ani , de 6 ani lupt cu kg in plus, dar acum am forte proaspete si lupt sa ajung cum imi doresc , vreau sa arat bine, sa ma simt bine si sa fiu sanatoasa .

Da ,Hazegrl e pe aceiasi unda cu noi , o sa reusim fetelor
Răspuns cu citat