View Single Post
  #16057 (permalink)  
Vechi 21 nov 2013, 09:51:37
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul
Neata fetelor!
La noi este o vreme foarte urata!
Astazi nu am chef sa fac mare lucru, m-am trezit cu o stare de somnolenta... Trebuie sa merg sa fac cateva cumparaturi, dar mai aman pana mai tarziu, poate ma dezmeticesc mai bine
Si pe aici e ceata rau, nu vezi la 2 m distanta. Parca acum s-a mai rarit, dar mai devreme era ceva de groaza..ma gadeam ca ideal pe asa o vreme este sa stai in casa, la caldurica, cu un ceiut/vin fiert sau tuica fiarta (pentru cine poate ), sa asculti o muzica relaxanta, sa dormi, sa citesti.. Asa cum poti sta tu, domnisoara draga

E bine daca ti-e somn, mai dormi, nu te grabeste nimeni nicaieri....si eu abia astept zilele cand voi sta linistita in pat, fara nicio presiune sa ma trezesc, fara griji..Ma voi trezi de drag o data cu mister sa servim micul dejun impreuna, sa mai vorbim...vise neicule Acum e vedem doar seara cate o ora, maxim o ora jumatate pana ma culc eu, si in week-end, mai mult duminica fiindca si sambata lucreaza. Acum avem job-uri total defazate, oroc ca nu facem nopti niciunul dintre noi. Dar asta-i viata, ce sa facem, o sa vina si vremea cand ma va vedea mai mult decat doreste
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rommyna:
Gea (21 nov 2013), Madalina Nenciu (23 nov 2013)