View Single Post
  #16174 (permalink)  
Vechi 28 nov 2013, 19:54:00
meapasarica's Avatar
meapasarica meapasarica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: Alba Iulia /Kristianstad, Suedia
Vârsta: 40
Dieta: nici una :)
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 3.607
Aprecieri acordate: 826
Am fost apreciat(a) de 689 ori in 299 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Salutare Laura, scumpo sa stii ca iti tin companie, nici eu nu am dormit o noapte intreaga de 2 ani, nu stiu cand recuperam atatea nopti, cred ca facem cearcane pana la calcaie )
Viktor nu mai cere suzeta dar e foarte iritat toata ziua, se enerveaza usor si plange din orice, mi senrupe sufletul de scumpul meu baiat, dar acuma nu mao dam inapoi, o sa treaca si perioada asta si vin alte nabadai. Problema e somnul, nu mai vrea sa doarma la amiaza ca nu are suzeta, si toata dup.amoaza e o maraiala continua. Azi s.a trezit la 5 dimineata si nu culcat decat acu cateva minute, nu are chef sa se joace ssau sa iasa afara toata ziua pentru ca e prea obosit. Bubele i.au mai trecut are doar cojite pe ele, e bine, a raspuns bine la tratament.

Gea felicitari pentru o dulceata de fetita si pentru caninii noi, sa.i folositi sanatoase!

Noaapte buna tuturor, o noapte linistitanva doresc
meapasarica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1329 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 812 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui meapasarica:
dorutza (29 nov 2013), rommyna (28 nov 2013)