View Single Post
  #1663 (permalink)  
Vechi 28 iun 2011, 17:45:53
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de elenavulpe Vezi mesajul

Eram asa de curioasa daca ai s ate legi de mesajul alaaaaaa!!!! A fost servita la fileu pentru asa ceva! Luuuuv you man!!!!


In afara de faptul ca esti dreptace si ca partea dreapta e de obicei mai mare... si pe mana dreapta ai folosit-o tu mai mult cand faceai tu sport... sunt piticii tai de pe partea dreapta! trimite-i langa ai lu' Tea la coltul cu pricina ca sa-ti dea si tie pace si sa te bucuri odata pentru minunatia minunata de corp care este! Da?
Da mey! Facui 3 mile de start walking ca ma simt super cu el! banuiesc ca asa bine te simti tu cu Billy! Nu te mai minuna ca ma deochi
Bre piticii is in vacantza...ma simt bine si imi place cum arat...dupa cum ai vazut am si spus k dupa parerea meaaratam cam cel mai bn de pe plaja aiadeci nu e vb k nu ma bucur de slabanogeala meadar akm tre sa recunosc si realitatea...dak la burta situatia e ok...adik deh un pic asa s-a lasat pielea dar nu se baga de seama...la picioare se obs un pic pe coapsele interioare dar iarasi nik tragic...la maini...ehhh aici se observa cele 44kg slabite...si nu sunt piticii mei ci chiar e piele in exces...dar e a mea si aia...si repet nu ma mai deranjeaza la modul obsesiv cum ma deranja akm ceva luni...pt k se poate ascundeiar la plaja dak am grija sa nu gesticulez prea mult si sa nu stau cu mainile in solduri iar nu se baga de seama
ps-ptiu ptiu ptiu sa nu iti fie de deochi si sa mai faci si altadata
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......