View Single Post
  #1664 (permalink)  
Vechi 28 iun 2011, 18:22:08
elenavulpe's Avatar
elenavulpe elenavulpe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Numar calorii
Date: 156cm, 89.2kg
Mesaje: 5.986
Aprecieri acordate: 252
Am fost apreciat(a) de 638 ori in 174 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Bre piticii is in vacantza...ma simt bine si imi place cum arat...dupa cum ai vazut am si spus k dupa parerea meaaratam cam cel mai bn de pe plaja aiadeci nu e vb k nu ma bucur de slabanogeala meadar akm tre sa recunosc si realitatea...dak la burta situatia e ok...adik deh un pic asa s-a lasat pielea dar nu se baga de seama...la picioare se obs un pic pe coapsele interioare dar iarasi nik tragic...la maini...ehhh aici se observa cele 44kg slabite...si nu sunt piticii mei ci chiar e piele in exces...dar e a mea si aia...si repet nu ma mai deranjeaza la modul obsesiv cum ma deranja akm ceva luni...pt k se poate ascundeiar la plaja dak am grija sa nu gesticulez prea mult si sa nu stau cu mainile in solduri iar nu se baga de seama
ps-ptiu ptiu ptiu sa nu iti fie de deochi si sa mai faci si altadata
Vazui bre ca esti, in sfarsit si in capul tau, gorgeous! Raspunsul era pentru mana aia dreapta care e mai...
Stiu ca pe maini se vede cel mai tare! se vede la mine si nu-s 44 de kile! Da-i cu multa crema, intareste tricepsul si cu muuuuulta rabdare! Atat geseste neuronul de serviciu ca ai putea sa faci!