View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 21:35:43
micutza1's Avatar
micutza1 micutza1 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!

hello Oana bine ai venit ! Ma bucur cand cad ca mai apare cate o ambitioasa in cursa pentru frumusete! si eu sunt o incepatoare pe site ... ma ajutat foarte mult .. si sunt sigura ca te va ajuta si pe tine !
Cum au spus si fetele - sportul e bun ! Necesar ! Eu acum o luna nici sa nu aud ! Acum insa de vreo 3 saptamani sunt 5 din 7 la sala ... cate 2 si 3 ore depinde cat imi permite programul . Calculatorul de calorii este foarte foarte folositor ! este foarte bine ca ai renuntat la dulciuri .. eu zic ca daca esti poficioasa sa iti permiti cate un rasfat mic mic odata la nu stiu cat .. eu asa fac .. pap un chease cake mic odata la 2 saptamani . Painica las- o mai bn ... sau daca nu ... papa alt fel de painica dar nu alba.
Si sucurile gazoase nici ele nu sunt bune ! Iar un secret de al meu .. si al multora hi hi ... ti-l recomand cu caldura si nu cred ca fac rau - ceaiul verde - detoxifica ... ajuta la arderea grasimii ... si este foarte sanatos. Nu in cantitati foarte mari insa si nu dupa ora 5 seara - nu o sa mai ai somnic altfel!
Succes Oana , eu am reusit cu ajutorul slabutelor , al ambitiei , ai ceaiului verde , al sportului , al calculatorului si a 1200 de calorii cel mult ( cateodata ma enervez si pap numa 1000 sau numai 800 Bad bad girl ) sa slabesc 7 kg intr-o luna . Si m-am mai si rasfatat!
Pupici!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!